BI Consultant

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je mezinárodní obchodní společnost, leader na trhu, působící v automobilovém průmyslu, má pobočky napříč CEE regionem a dále se rozrůstá. Nyní hledáme vysoce motivovaného, zkušeného kandidáta na pozici Consultant BI.

Jste odborník nebo jen nadšenec, pro kterého jsou datové kostky, analýzy, reporting, datové sklady, dolování dat něčím fascinujícím?
Nabízíme Vám tedy příležitost k zajímavé práci!

Náplň práce:
• Programování a výbor BI řešení nad SQL Server 2012/2016
• Možnost podílej se na vývoji OLAP řešení pro reporting a budování datového skladu
• Vyvíjení reportů využitím v SQL Server Reporting Services
• Příležitost programovat v T-SQL
• Tvoření dokumentace
• Práci s relačními databázemi, SSAS, SSIS, SSRS, Power BI a dalšími nástroji

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s odpovídajícími zkušenostmi
• Dobrou znalost SQL (T-SQL)
• Znalost SQL Server Analysis Services a SQL Server Reporting Services, nebo zkušenosti s vývojem reportingových řešení jsou VÝHODOU.
• Kladný vztah k programování bereme jako samozřejmost
• Analytické myšlení a proaktivní přístup
• Schopnost týmové spolupráce - budeš součástí 10ti členného týmu
• Znalost anglického jazyka na technické úrovni (potřeba čtení technické dokumentace)

Za práci Ti nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• Možnost home office
• Příjemné pracovní prostředí a možnost práce s rozsáhlými datovými sklady
• Práci s novými technologiemi
• Týmovou práci, ale i prostor pro seberealizaci na zajímavých projektech
• Motivující mzdové ohodnocení
• Moznost dalšího vzdělávání a prostor pro seberealizaci - v rozletu ti rozhodně bránit nebudeme, naopak tě podpoříme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3631130  Dátum zverejnenia: 28.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.