Finanční kontroller

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

PRO NAŠEHO KLIENTA, MEZINÁRODNÍ AUTOMOBILOVOU SPOLEČNOST, HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY/KANDIDÁTKY NA POZICI FINANČNÍ KONTROLLER.
Náplní práce bude:

Příprava pravidelných i ad hoc reportů a jejich analýza
Účast na projektech týkajících se zlepšování reportů
Zpracování podkladů pro tvorbu forecastů, rozpočtů
Ad hoc analýzy

Požadujeme

Min. SŠ/VŠ vzdělání
Zkušenosti na obdobné pozicie
Znalost MS Excel na pokročilé úrovni, znalost MS Acces výhodou
Komunikativní znalost AJ, PJ výhodou
analytické myšlení, přesnost, důslednost, smysl pro detail

Nabízíme

Motivační finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu
Multisport karta, slevy na kulturu
Jazykové kurzy a další vzdělávání
Mobilní telefon
Firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3722574  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.