HR Recruiter

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je úspěšná, mezinárodní, rychle rostoucí obchodní společnost, kde na Vás čeká příjemné, velmi přátelské a neformální prostředí.
Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenost s náborem kandidátů na různé pracovní pozice?
Máte výbornou komunikaci, time-management a organizační schopnosti?
Nespokojíte se pouze s pasivním vyhledáváním vhodných kandidátů, ale hledáte nové zdroje pro získání kvalifikovaného člověka? Jste vytrvalý/á, schopný/á zavádět myšlenky do praxe?
Jsou-li Vaše odpovědi ANO, jste to právě VY koho hledáme!

Náplň práce:

• kompletní zodpovědnost za nábor v přiděleném regionu pro nově vznikající společnosti v rámci holdingu
• zodpovědnost za strategii každé vyhledávané pozice
• vyhledávání optimálních zdrojů náboru
• zadávání inzerce, selekce a zpracování příchozích životopisů
• zpracování příchozích reakcí, aktivní komunikace s uchazeči o zaměstnání
• vedení pohovorů s kandidáty pro různé pozice a následné vyhodnocení
• využívání kreativity při vyhledávání kandidátů na sociálních sítích a dalších HR portálech
• spolupráce s ostatními konzultanty
• účast na vzdělávacích akcích od partnerů
• pravidelný reporting
• spolupráce na nových HR projektech

Požadujeme:

• zkušenost v oblasti náboru nebo zákaznického servisu
• chuť jednat s různými typy lidí
• otevřené postoje, silnou integritu, důvěryhodnost, osobní nadšení pro věc a týmovost
• zkušenosti v náboru zaměstnanců
• orientaci v pracovně-právní legislativě
• angličtinu na úrovni B2 evropského rámce
• výborné komunikační a organizační schopnosti
• samostatný a pečlivý přístup k řešení úkolů
• proaktivní a proklientský přístup
• ŘP sk. B
• časovou flexibilitu

Nabízíme:

• přátelskou atmosféru a silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je leaderem na trhu
• interní systém vzdělávání a osobního rozvoje
• velmi zajímavé mzdové ohodnocení
• propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů - jazykové kurzy, slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní služby a produkty, karta ALIVE, dog friendly office
• stmelený tým kolegů, kteří se rádi setkávají i mimo pracovní dobu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3781244  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.