Database Specialist - MS SQL Developer

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš významný klient pohybující se v automobilovém průmyslu, který působí na čtyřech evropských trzích hledá nového člena týmu, databázového specialistu se silnou orientací na výsledek / produkt.
Očekáváme zodpovědného člověka s analytickým myšlením, proaktivním přístupem k práci a se schopností týmové spolupráce.

Náplň práce:
- zajištění provozu implementovaných databázových procesů
- analýza dat
- optimalizace DB procesů
- implementace změn objektů a příprava reportů

Požadujeme:
- znalost SQL jazyk (MS SQL Server)
- MS Office
- znalost Reporting services
- HTML a XML výhodou

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- přátelský pracovní kolektiv
- možnost osobního i kariérního rozvoje
- vysoko úroveň firemní kultury

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3796306  Dátum zverejnenia: 12.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc