Specialista finančního oddělení

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRO NAŠEHO KLIENTA, VÝZNAMNOU STABILNÍ FINANČNÍ SPOLEČNOST, HLEDÁME VHODNÉHO, MOTIVOVANÉHO KANDIDÁTA/KANDIDÁTKU NA POZICI SPECIALISTA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ - ÚČETNÍ.

Náplň práce
• správa pohledávek - jejich monitoring, zasílání upomínek, komunikace s dlužníky a externími stranami
• účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, interní doklady
• příprava podkladů na základě požadavků vedení
• kontrola plateb
• komunikace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme
• min. SŠ vzdělání - ekonomický směr
• orientace v účetnictví
• pracovní zkušenost alespoň 2 roky
• znalost práce na PC (MS Word, Excel)
• pečlivost, spolehlivost, samostatnost
• komunikační schopnosti, proaktivní přístup k práci
• nástup možný ihned, případně dle dohody (nejpozději 3/2020)

Nabízíme
• širokou škálu firemních benefitů
• příjemné pracovní prostředí na Praze 4 - Michle
• motivující mzdové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3852564  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.