Elektrikář

G56 s.r.o.

Místo práce
Dlouhá 709/26, 110 00 Staré Město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce související s údržbou gastronomických provozů
- řešení technických problémů
- místo výkonu práce: Praha 1

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti s českým kapitálem
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní výhody
- možnost zkráceného úvazku
- příspěvek na dopravu - pro mimo pražské

Informace o náboru

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme. Na zpracování údajů se také podílí firma NEBEK, s.r.o., Křemencova 178/10, 110 00 Praha 1, IČ: 05541590, DIČ: CZ05541590

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Výučný list technického směru.

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost a všestrannost
- spolehlivost
- pečlivost
- praxe na obdobné pozici výhodou
- platná vyhláška 50 výhodou
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme stabilní gastronomická společnost s několika provozy v centru Prahy, které jsou vyhledávaným místem pro večerní zábavu s širokou nabídkou drinků, profesionálním servisem, taneční hudbou a moderním interiérem.
ID: 3483452  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč