Stavbyvedoucí - stavební divize Gartal

GARTAL Management a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 Kč/měsícroční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

organizace, koordinace a řízení staveb
dodržování harmonogramů, platné legislativy, BOZP a PO
strategické plánování, spolupráce při výběru a kontrole subdodavatelů
kontrola plňení rozpočtu
příprava podkladů pro fakturaci, evidence případných více/méně prací
vedení stavebního deníku, zpracování změnových listů
vedení a koordinace týmu mistrů a jejich pracovních čet
spolupráce s projektovým manažerem a přípravou staveb, účast na kontrolních dnech

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na ŽL
dlouhodobá spolupráce se stabilní českou společností (na trhu od r. 2002)
přátelský a pracovitý tým, kde komunikace je základ
platební ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem, roční bonus
podpora, individuální coaching a mentoring
notebook, mobilní telefon a služební auto
mimopracovní firemní a teambuildingové akce
sick days
narozeninový den
4 dny dovolené navíc pro rok 2019 a r. 2020
karta Multisport

Informace o náboru

Společnost GARTAL je na trhu od roku 2002. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.
Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. V letošním roce jsme založili stavební divizi a sestavujeme nový tým pro stavební realizaci primárně vlastních developerských projektů.
Do našeho týmu hledáme sebejistého, ambiciózního, vytrvalého a zkušeného kandidáta na pozici STAVBYVEDOUCÍ
V naši firmě podporujeme každého, kdo chce být jedničkou ve svém oboru. Loajalitu a souznění s firmou umíme ocenit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ, směr stavebnictví
ŘP sk. B
znalost PC Word, Excel atd.
technické myšlení a smysl pro detail
důslednost, zodpovědnost, analytické a logické myšlení
časová flexibilita

Je výhodou
praxe na této pozici
autorizace v oboru Pozemní stavby
kontakty a zkušenosti s dodavateli a poskytovateli služeb

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od založení v roce 2002 se skupina společnosti GARTAL zaměřuje na budování dlouhodobých hodnot. Věnujeme velkou pozornost kvalitě provedených prací a uvědomujeme si jedinečnost a individualitu každého klienta či obchodního partnera.

Hlavní náplní našich aktivit v současné době je developerská a investiční činnost v oblasti rezidenčních a komerčních nemovitostí. Nedílnou součástí naších činnosti jsou komplexní operace v oblasti zprostředkování prodeje a nákupu bytových a nebytových jednotek, rodinných domu a pozemků, které poskytujeme našim klientům prostřednictvím profesionálního prodejního týmu.
ID: 3756994  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70 000 Kč/měsícroční bonus