Strojní obuvník.

Gasibo, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Hlavničkovo nábřeží 5268, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obuvníci a příbuzní pracovníci (7536)

Pracoviště a kontakty

Firma:Gasibo, s. r. o., IČ 29376157
Pracoviště:Gasibo, s. r. o. - Hlavničkovo n. - sídlo, Hlavničkovo nábřeží 5268, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: napínací úsek v konfekční spodkové dílně.
Požadavky: manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, vyučení v oboru není podmínkou.
Pracovní doba 6-14.30 hod., úkolová mzda v závislosti na výkonu, kvalitě.
Zájemci zasílat životopis na mail, telefonicky Po-Pá 7-13 hod., osobně Svit, bud. 113, 4. etáž, Po-Pá 8-13 hod.

Poslední změna:2016-09-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11041610784

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2740499  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000 - 18000 Kč/měsíc