Elektromechanik

Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

Nádražní 677E, 692 01 Mikulov, Jihomoravský kraj, Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- uvádění strojů a zařízení do provozu
- stavby, přestavby strojů v souladu se změnou produktů
- řešení technických problémů při každodenním provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou perspektivu stabilního zaměstnání v moderním závodě
- široký program zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, a jiné)
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platná vyhláška 50/78 Sb. dle paragrafu 6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Gebauer a Griller je mezinárodní společnost v rodinném vlastnictví, která již více než 75 let patří k předním výrobcům vysoce kvalitních a technologicky náročných drátů, kabelů a vodičových svazků pro automobilový a výtahový průmysl.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3191553  Dátum zverejnenia: 20.10.2017