Sales Manager – špecialista

Geberit Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2021
2 100 EUR/mesiac1/4 ročné odmeny, ročné odmeny ("13-ty" a "14-ty" plat) podľa interných kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie činností smerujúcich k trvalému zvyšovaniu efektívneho predaja produktov spoločnosti
• Vedenie obchodných rokovaní s rôznymi kategóriami klientov – veľkoobchod, predajcovia-špecialisti, investori, developeri, architekti, projektanti a stavebno-montážne realizačné firmy
• Samostatná príprava odborných predajných prezentácií o produktoch a službách zamestnávateľa, ich individuálne „vyladenie“ pre jednotlivé klientske skupiny a následné prezentovanie klientom
• Samostatné plánovanie pracovných návštev, pravidelné a aktívne cestovanie za klientmi
• Systematická analýza trhu v rôznych produktových segmentoch v danom obchodnom teritóriu – analýza konkurencie, trhového potenciálu a nových obchodných kanálov
• Príprava a spracovávanie interných predajných analýz, ich konzultácia a koordinácia s kolegami vo vrcholovom manažmente a predkladanie vedeniu spoločnosti
• Evidencia pracovných aktivít prostredníctvom interného systému CRM
• Reporting v súlade s internými požiadavkami zamestnávateľa

• atraktívnu a zaujímavú prácu na HPP v stabilnej nadnárodnej spoločnosti – európskeho lídra v svojej oblasti
• odborné zaškolenie
• korektný základný príjem v závislosti na pracovných výsledkoch, vzdelaní a pracovných skúsenostiach vybraného kandidáta
• ¼ ročné odmeny, 13-ty a 14-ty plat podľa interných kritérií spoločnosti
• firemné auto (po skúšobnej dobe aj na súkromné účely)
• iné zaujímavé benefity spoločnosti - budú prezentované vybraným kandidátom na pohovoroch

Pokiaľ spĺňate hore uvedené požiadavky a ponuka Vás zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenčine a v angličtine, v elektronickej podobe na adresu: [email protected]. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od odoslania životopisu, nepostúpili ste vo výberovom konaní.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas s ich spracovaním a uchovaním v databáze spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislava za účelom sprostredkovania práce, v súlade s aktuálne platnými zákonmi SR a v súlade s pravidlami GDPR. Súčasne tým potvrdzujete, že uvedené osobné údaje sú pravdivé a úplné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

• skutočný záujem o prácu v obchodnej oblasti
• ochota a pripravenosť pracovať v plnom pracovnom vyťažení u európskeho lídra v danej oblasti
• veľmi dobré komunikačné schopnosti, prezentačné zručnosti a príjemné vystupovanie
• výborná znalosť práce s PC, (excel na veľmi dobrej úrovni a tvorba prezentácií v PPT sú podmienkou a budú v rámci pohovorov reálne testované)
• výborná znalosť angličtiny slovom aj písmom - podmienka
• pripravenosť k aktívnemu cestovaniu
• ukončené vysokoškolské, minimálne však stredoškolské vzdelanie v oblasti blízkej k danému popisu práce
• analytické myslenie
• predchádzajúca prax v podobnom obchodnom sektore je vítaná, nie je však podmienkou
• vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• čestnosť, trestná bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav

Skupina Geberit je lídrom na európskom trhu sanitárnych produktov s globálnou pôsobnosťou. Geberit funguje ako ucelená skupina s veľmi silným lokálnym zastúpením vo väčšine európskych krajín a poskytuje unikátnou pridanou hodnotu v oblasti sanitárnych technológií a kúpeľňovej keramiky. Geberit má 26 výrobných závodov, z ktorých 4 sú v zámorí. Centrála spoločnosti sa nachádza v Rapperswil-Jona vo Švajčiarsku. Skupina Geberit zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta. V roku 2022 skupina generovala netto obrat vo výške 3,4 miliardy švajčiarskych frankov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3945310  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac