Skladník pobočka České Budějovice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho týmu na pobočce v Českých Budějovicích hledáme vhodného kandidáta na pozici SKLADOVÉHO MANIPULANTA.

Náplní práce na této pozici je:

  • organizace práce ve skladu, spolupráce s dispečinkem
  • manipulace s paletovými zásilkami
  • zajištění vykládky a nakládky kamionu
  • příjem a výdej zásilek
  • balení a kompletování zboží dle objednávek
  • práce s PC a skenování čárových kódů
  • třídění zásilek, evidence vratných obalů
  • úklid skladu
  • třísměnný provoz PO-PÁ

Nástup možný dle dohody.

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • praxe s manipulační technikou - výhodou
  • zkoušky na VZV výhodou (není podmínkou)
  • základní znalost práce s PC
  • spolehlivost, samostatnost
  • čistý rejstřík trestů
  • praxe na stejné pozici - výhodou

Nabízíme:

  • jsme skvělý tým a pracujeme v pěkném prostředí
  • můžete očekávat lidský a férový přístup, přátelskou atmosféru
  • dostanete možnost čerpat 5 týdnů dovolené
  • vyplácíme roční odměny, prémie
  • nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
  • dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
  • nabízíme pracovní dobu pondělí až pátek, volné víkendy
  • pořádáme firemní a pobočkové akce
  • vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
  • poskytujeme další zaměstnanecké benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3620825  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.