Řidič/-ka C a C+E – národní přeprava Rousínov

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Rousínov u Vyškova

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nově otevřenou pobočku v Rousínově u Vyškova hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ŘIDIČ/-KA.

Máte rádi práci řidiče/řidičky a rádi by jste jezdili pouze v České republice?
Chcete se vracet každý den domů a mít víkendy volné?
Pokud ANO, tak čtěte dál!

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

  • denní přepravy zboží v rámci CZ s návratem v odpoledních hodinách na depo
  • noční jízdy na překladiště a zpět
  • koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem
  • komunikace s dispečinkem a skladem
  • vedení potřebné dokumentace

POŽADUJEME:

  • ukončené SOU (vyučení)
  • řidičský průkaz sk. C, C + E (profesní průkaz) s praxí + kartu do digitálního tachografu
  • platné psychotesty
  • dobrý zdravotní stav, dochvilnost, spolehlivost a flexibilita - možnost podřídit se požadavkům firmy
  • trestní bezúhonnost

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?

  • nabízíme pravidelný pracovní režim s každodenním návratem na depo v Rousínově u Vyškova
  • jsme dobrý tým a pracujeme v novém a pěkném prostředí
  • můžete očekávat lidský a férový přístup, přátelskou atmosféru
  • nabízíme 5 dní dovolené navíc, tedy 25 dní celkem
  • vyplácíme roční odměny
  • nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
  • dostanete pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
  • nabízíme pracovní dobu pondělí až pátek, volné víkendy
  • máme moderní vozový park
  • pořádáme firemní a pobočkové akce
  • vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
  • poskytujeme další zaměstnanecké benefity např. Multisport karta, vitamínové balíčky, atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3666209  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.