Obchodní manažer/-ka balíkových přeprav pro Pardubický kraj

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Svitavy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme součástí nadnárodní logistické skupiny Geis se sídlem v německém Bad Neustadtu. V České republice působíme již od roku 1991 a patříme zde mezi největší poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb.

Baví Vás obchod? Máte rádi výzvy? Chcete se rozvíjet a růst?

Z důvodu rozšíření obchodního týmu hledáme aktivního a pozitivního člověka na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/-KA balíkových přeprav pro Pardubický kraj a okolí.

CO JE HLAVNÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

• aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
• hledání vhodných řešení přeprav a nastavování nových procesů u zákazníků
• zpracování cenových nabídek a uzavírání smluv
• komunikace a udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
• zpracování reportů

CO OD VÁS ČEKÁME?

• předchozí zkušenosti s obchodem v oblasti služeb, proaktivní přístup
• uživatelskou znalost výpočetní techniky (Outlook, Word, Excel)
• orientaci na zákazníka, zkušenost s konzultativním způsobem prodeje služeb
• samostatnost, reprezentativní vystupování

CO MŮŽEME NABÍDNOU MY?

• zázemí silné, prosperující zahraniční společnosti
• možnost seberealizace v zajímavé a odpovědné práci
• motivační platové ohodnocení (fixní plat + pohyblivá částka, která není zastropována)
• vzdělávací program (školení obchodních dovedností, firemní jazykové kurzy)
• 5 týdnů dovolené
• služební automobil i k soukromému použití
• mobilní telefon, notebook
• možnost zapojení rodinných příslušníků do firemního programu volání s výhodnými tarify
• možnost zapojení do programu MultiSport

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš profesní životopis prostřednictvím tlačítka odpovědět.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3676434  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.