ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - paletová přeprava - Rajhrad

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu do týmu paletové přepravy na pozici - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE ve spedici.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • každodenní komunikace s klienty telefonicky i písemně
  • řešení individuálních požadavků od klientů
  • práce v interním systému společnosti
  • příprava podkladů pro dispečink a řidiče
  • evidence dokladů a dokumentů
  • spolupráce s dispečinkem a dalšími odděleními společnosti

CO OD VÁS ČEKÁME?

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • znalost práce na PC (včetně MS excel)
  • výborné komunikační schopnosti
  • pečlivost a spolehlivost

NABÍZÍME:

  • zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti
  • příjemný kolektiv
  • firemní jazykové kurzy (AJ)
  • 5 týdnů dovolené
  • zapojení do zvýhodněného programu volání s O2 i pro rodinné příslušníky
  • firemní akce
  • různé dárkové balíčky a jiné akce pro zaměstnance
  • kartu Multisport za velmi výhodných podmínek
  • flexipass poukazy
  • roční bonusy
  • vážíme si našich zaměstnanců - slavíme životní a pracovní jubilea

Pracujeme v denních směnách PO - PÁ, víkendy jsou volné.
Nástup na pozici je možný ihned, nebo dle domluvy

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3722019  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.