Dispečer/-ka paletových přeprav Hradec Králové

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v Hradci Králové hledáme kolegu/kolegyni na pozici Dispečera/ Dispečerky paletových přeprav.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN? BUDETE:
  • organizovat svozy a rozvozy kusových zásilek
  • zpracovávat související administrativu
  • denně komunikovat s dopravci a řidiči
  • v týmu pracovat s oddělením dispečinku i se skladem
  • VÍKENDY A STÁTNÍ SVÁTKY VOLNÉ

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY?
  • uvítáme praxi na obdobné pozici ve spediční či přepravní společnosti, což ale NENÍ podmínkou, práci Vás rádi naučíme
  • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • že se stanete posilou našeho skvělého kolektivu

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
  • můžete očekávat lidský a férový přístup, přátelskou atmosféru
  • stabilní zaměstnání a zázemí velké zahraniční společnosti
  • zaručíme Vám pravidelný a stálý příjem za odvedenou práci
  • dostanete možnost čerpat 5 týdnů dovolené
  • vyplácíme roční odměny
  • nabízíme příspěvky na kulturu, sport a zdraví
  • můžete využít kartu MultiSport
  • můžete využít výrazně levnější volání pro celou rodinu a blízké s O2
  • pořádáme firemní a pobočkové akce
  • vážíme si svých zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea
  • poskytujeme další zaměstnanecké benefity

Nástup ihned.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3822830  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.