Skladový manipulant/-ka - Jihlava

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku balíkové přepravy v Jihlavě hledámě nového člena týmu na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT/-KA.

JAK VYPADÁ BĚŽNÝ DEN NAŠEHO SKLADNÍKA?
  • Přijímá a vydává zásilky na sklad a ze skladu
  • Zásilky skenuje pomocí skeneru.
  • Třídí zásilky a komunikuje s řidiči.
  • Provádí úklid skladu
  • Řeší případné reklamace
  • Jedná se o dvousměnný provoz ve dnech PO - PÁ

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS, POKUD...
  • pokud máte praxi ve skladu. Nepožadujeme ji, ale je výhodou.
  • Umíte ovládat PC - základní znalost.
  • Jste spolehlivý, chodíte do práce včas.
  • Hravě si poradíte s fyzicky náročnou prací.
  • Máte čistý trestní rejstřík.
  • Hledáte dlouhodobé zaměstnání.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
  • Dlouhodobý hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
  • Pravidelnou měsíční mzdu - do 15. v měsíci.
  • Nebudete muset pracovat o víkendech.
  • Dostanete navíc týden dovolené nad povinný rámec.
  • Získáte nové známe se kterými se budete moci setkávat kromě pracovní doby na firemních akcích a večírcích.
  • Oblečeme Vás do kvalitního a příjemného firemního oblečení.
  • Můžete si s námi sjednat výhodné tarify s O2, a to i pro své rodinné příslušníky.
  • nabízíme kartu MultiSport za výhodných podmínek.
  • Vážíme si zaměstnanců, slavíme životní a pracovní jubilea.
  • Občas Vás čeká nějaké další příjemné překvapení v podobě různých dárků, bonusů, vitamínových balíčků atd.

Vzhledem k náplni práce je pozice vhodná spíše pro muže.
Nástup možný IHNED, nebo dle domluvy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3908553  Dátum zverejnenia: 5.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.