Reagujte bez životopisu

Montéri fotovoltiky / partia montérov na strechách RD

GermanSol GmbH

Miesto práce
Egelsbach, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
3 000 - 5 000 EUR/mesiacPlatové podmienky pre partie živnostníkov s vlastným vybavením, vozidlom a ubytovaním obdržíte separátne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov alebo partie montérov na montáže fotovoltaiky na strechách rodinných domov.

Cenník pre partie montérov si vyžiadajte extra prostredníctvom kontaktného formulára.

Náplň práce:
-vyzdvihnutie materiálu v sklade - miesto firemnej ubytovne
-stavba lešenia a zabezpečenie stavby a bezpečnosti
-montáž konštrukcie podľa projektu stavby
-riešenie možných zmien a nezrovnalostí v projekte
-zvedenie DC rozvodov z FVE do domu (šachtou/po fasáde hliníkovou rúrou)
-montáž a prepojenie modulov
-načrtnutie string plánu (zapojenia modulov)
-fotodokumentácia pred, počas a po montáži
-meranie stringov a vyplnenie odovzávacieho protokolu
-zabezpečenie poriadku po montáži
-zatriedenie odpadov v sklade (papier,plast a palety z montáží)

Pre zamestnancov:
Ubytovanie zabezpečujeme vo firemnej budove. (dohoda aj so živnostníkmi)
Firemné oblečenie.
Firemné vozidlá.

Miesto výkonu práce, Frankfurt + okolie max 70-80km

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

fotovoltiky

Hľadáme uchádzačov len s predošlými skúsenosťami v oblasti montáží fotovoltiky na strechách rodinných domov (škridla a ploché strechy)

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom a montážou fotovoltických zariadení s 10 ročnou praxou na trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4149543  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac