Datový analytik marketingového výzkumu FMCG

GfK Czech, s.r.o.

Místo práce
Na Hřebenech II 1718/10, Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako jedna z nejvýznamnějších globálních společností v oblasti marketingového výzkumu právě nyní hledáme do svého týmu v Praze Datového Analytika.

Zajímá Vás marketingový výzkum, a to zvláště v oblasti prodejte rychloobrátkového zboží (FMCG)?

Máte zájem pracovat v příjemném a přátelském prostředí, jste proaktivní?

Rád/a analyzujete data a baví vás práce s Excelem a databázovými systémy?

Pak jste tím kandidátem, kterého hledáme.

Staňte se členem kolektivu, zajišťující kontinuální marketingový výzkum nákupů domácností (tzv. Panel domácností FMCG - vice informací na: https://www.paneldomacnosti.cz/).

Na této pozici budete zodpovědný především za:

- správu a čištění databází (produktových a domácností)

- kontrolu kvality databází a navrhování nových forem kontroly

- správnost údajů v těchto databázích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci v přátelském česko-slovenském týmu

- zaškolení

- flexibilní pracovní dobu

- 25 dní dovolené a další benefity (Cafeteria, Multispor karty)

- místo výkonu práce u stanice metra C - Pankrác, Pražského povstání

- pracovní pozice vhodná i pro absolventy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro úspěch na této pozici potřebujete:

- zájem o marketingový výkum

- výborné analytické schopnosti

- pokročilou znalost Excelu a Access

- praxe na obdobné pozici vítána

- znalost SPSS výhodou

- proaktivní přístup

- komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B2)

- spolehlivost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GfK Czech je předním dodavatelem služeb v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění v České republice.
ID: 3741379  Dátum zverejnenia: 16.8.2019