Reagujte bez životopisu

Pracovník skladu - Eindhoven, Oostrum Holandsko

Global Personnel Group LTD

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
nástup možný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.Sadzba (brutto): 11.00 € / štandardná hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to úžasná príležitosť pracovať v priateľskom prostredí. Pripojíte sa k veľkej medzinárodnej prepravnej spoločnosti v Holandsku, ktorá sa zaoberá prepravou a expedíciou rôznych druhov výrobkov z mnohých rôznych priemyselných odvetví.

Požiadavky:

Komunikatívne znalosti anglického jazyka – úroveň B1
Fyzicky zdatný (je zapojené ťažké zdvíhanie)
OOP (bezpečnostné topánky) sú poskytované bezplatne
Vodičský preukaz skupiny B (uprednostňuje sa, ale nie je to potrebné).

Zodpovednosti:

- Budete pracovať pre veľkú medzinárodnú prepravnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá prepravou a expedíciou rôznych druhov výrobkov, ako sú výrobky z lekárskeho priemyslu (striekačky, tampóny), elektronika; vybavenie používané v jazdeckom, klimatizačnom zariadení, ohrievače, rozprašovače vody.
- Ručné vykladanie / nakladanie kontajnerov
- Vykladanie / nakladanie pomocou vozíkov EPT
- Opätovné zabalenie, sťahovanie balíkov alebo výrobkov s hmotnosťou viac ako 10 kg (ťažké zdvíhanie)
- Všeobecné povinnosti skladu
- Presun objednávok do rôznych odsekov .

Zmeny :

(36 -60 hodín / týždeň):

Pondelok -Piatok
06:00 – 15:00 alebo 15:00 – 00:00

Doprava z ubytovania na miesto je zabezpečená
Ubytovanie: 94 € za týždeň (automaticky sa odpočítava z vašej mzdy)
Zdravotné poistenie: 25,85 € týždenne (sa odpočítava automaticky z vašej mzdy)

Domy v bungalovoch pre päť osôb pozostávajúce z dvoch dvojlôžkových izieb a jednej jednolôžkovej izby, obývacej izby s plne vybavenou kuchyňou (hrnce, panvice, príbory), kúpeľne a WC. V celom dome je k dispozícii bezplatný internet a práčovňa
Prijímanie zamestnancov na ubytovanie sa zvyčajne koná v nedeľu.

Ďakujeme vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Global Personnel Group pôsobiaca pracovna agentúra hľadá pracovníkov skladu v mene nášho prestížneho klienta v Holandskom Zwolle, Venlo, Losser a Eindhoven.

Global Personnel Group sa usiluje o výber, nábor a rozvoj najlepších ľudí, pričom svoje úsudky zakladá iba na vhodnosti pre danú prácu. Podaním žiadosti o vyššie uvedenú pozíciu a poskytnutím svojich osobných údajov sa rozumie, že vaše údaje budú spracované v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov. Aj keď sa snažíme odpovedať na všetky aplikácie individuálne, kvôli veľkému množstvu to nie je vždy možné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Global Personnel Group pôsobiaca pracovná agentúra ktorá hľadá pracovníkov pre skleníkové hospodárstvo v mene nášho prestížneho klienta v Holandskom Zwolle, Venlo, Losser a Eindhoven.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4116916  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 11 EUR/hod.