Řezník

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
U Skleníků 1490/24, 735 64, Havířov, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V Globusu máme opravdové řeznictví, kde maso zpracováváme od bourání až po špekáček. Hledáme řezníky na pozice bouračů, přípravářů a uzenářů, kteří mají rádi toto řemeslo a umí vzít za práci.

Bourači u nás bourají vepřové a telecí půlky a hovězí čtvrtě. Dále vybírají maso pro další zpracování například na debrecínskou pečeni, šunky…).

Uzenáři a uzenářky vyrábí speciality (tlačenky, paštiky…), naráží párky a špekáčky, mají na starosti finální výrobu, připravují maso na uzení a obsluhují uzenářské stroje a narážecí stroje.

Přípraváři přebírají od bouračů maso k dalšímu zpracování. Připravují maso na další prodej, do kuchyňské úpravy – vyrábí polotovary jako moravské vrabce, špízy, plněné papriky, karbanátky, nádivku apod.). Dále doplňují pulty a spolupracují s kolegy zejména z prodejních pultů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zaměstnání s možností pracovního rozvoje
- Odpovídající mzdové ohodnocení, které je srovnatelné s jinými řeznickými provozy
- K Vaší mzdě nabízíme zaměstnanecké benefity a výkonový systém odměn
- Pracovní oděv a pracovní pomůcky (plášť, trička, kalhoty, čepice, boty, nože, ochranné rukavice)
- Teplé a studené nápoje v průběhy směny ZDARMA

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Informace o náboru

Pojďte do toho říznout s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Potravinářství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ideálně vyučení v oboru, postačí také zkušenosti z řeznictví či gastronomie - šikovné uchazeče ochotně zaučíme
- Týmovost - kolegové se na Vás musí spolehnout, stejně jako Vy na ně (ochota pracovat v týmu)
- Pracovitost – práce to není jednoduchá, ale ocení ji denně stovky zákazníků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2729073  Dátum zverejnenia: 19.9.2016