Pekař, pecák

Globus ČR, v.o.s.

Obchodní 30, 362 11, Jenišov u Karlových Varů, Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistou budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Naši zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat, a jednají tak, jako by Globus byl jejich vlastní.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Ceníme si selského rozumu a schopnosti převzít za svá rozhodnutí zodpovědnost.

Pyšníme se vlastní pekárnou, naše výrobky jsou u nás zpracovávány od úplného počátku, což odráží i Vaši náplň. Jako pekař budete zpracovávat těsto a připravovat jej na pečení. A že toho nepečeme málo - například chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo.

Právě by se nám hodili šikovní pekaři a pecáci, kteří:

- znají proces výroby pekárenských výrobků
- znají suroviny pro výrobu pekárenských výrobků
- nemají problém pracovat na ranní i noční směny
- jsou týmoví, jelikož výroba je u nás týmová práce
- vítáme vyučení v oboru a zkušenosti s pekárenským provozem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“:

své peníze dostanete vždy a v čas
v listopadu 13. mzdu
na dovolené nešetříme, po 3 letech máte 5 dní dovolené navíc
šatna, sprchy, ale i kuřárna vám bude k dispozici
Voláte draze? Naši zaměstnanci mají výhodné volání nejen pro sebe, ale i pro své blízké
Cestujete rádi? Díky Globusu můžete cestovat nejen k moři levněji
Nebo raději za kulturou? Co takhle slevy do divadla, nejen pro sebe, ale i pro Váš doprovod..
Není toho málo a ještě vás může leccos mile překvapit…

Informace o náboru

A co teď?
Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat Váš životopis. :-) Stačí kliknout na odpovědět…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Potravinářství, pekařství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2736641  Dátum zverejnenia: 18.5.2017