Prodavač v Café Globus

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Pražská ul. 39, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistou budoucnost.
Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. Naši zaměstnanci sami poznají, co je třeba udělat, a jednají tak, jako by Globus byl jejich vlastní.
Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Ceníme si selského rozumu a schopnosti převzít za svá rozhodnutí zodpovědnost.
Co Vás čeká?
Pestrá práce mezi lidmi, žádné sezení za stolem v kanceláři. Kolegové, na které se můžete spolehnout.
Hrajeme podle pravidel, nemáme problém prohodit si navzájem směny a přijde nám samozřejmé přiložit ruku k dílu, když kolegové nestíhají.

Jaká bude náplň práce
Obsluha zákazníků v našem Café Globus, prodávání nejen kávy, ale i zákusků, dortíků, čerstvého pečiva. Vše vyrobené v naší pekárně. Budete dbát na to, aby bylo co prodávat. Tedy aby naše prodejní pulty byly stále plné a zákazníci měli z čeho vybírat.

Tři nej, proč pracovat u nás:
Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků.
Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc ostatních.
Co slíbíme, to skutečně dodržíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hledáme správného Globusáka, který:
myslí na zákazníka
umí zákazníka obsloužit s úsměvem
se naučí sortiment, který prodává
je pracovitý, protože u nás pracuje o víkendech a svátcích
spolupracuje s kolegy a zároveň umí pracovat samostatně

Informace o náboru

A co teď?
Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat Váš životopis. :-) Stačí kliknout na odpovědět…

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3068367  Dátum zverejnenia: 18.5.2017