Obsluha pultového prodeje (Praha - Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

prodavači čerstvých ryb, který umí zákazníkům poradit nejen jakou rybu si koupit, ale také umí rybu zpracovat a zákazníkovi připravit.

V naší nabídce máme například tuňáka, chobotnice, kalamáry, krevety, mušle svatého Jakuba, mečouna a další speciality.

Co Vás čeká

 péče o pult čerstvých ryb - filetování, kuchání, porcování a následný prodej

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda, vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3309472  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.