Brigádníci na obsluhu pultového prodeje (Liberec)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sousedská 600, Růžodol I, Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
90 - 100 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Zájemci o brigádu na obsluhu pultového prodeje.

Co očekáváme

Spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup k zákazníkům.

Co nabízíme

- práci na DPP (DPČ)
- odměna 90 - 100 Kč/hod.
- možnost využití stravovacího zařízení na pracovišti

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3894016  Dátum zverejnenia: 17.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 90 - 100 Kč/hod.