Technik chlazení a TZB (oddělení servisu)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 133/5, Praha-Zličín-Třebonice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co
děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým
zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás
dobře nakupovalo i pracovalo.

Budete zodpovědný za zajištění servisu a správy zařízení potravinářského
chlazení a technického zařízení budov v portfoliu prodejen a hypermarketů
Globus. Dále budete spolupracovat při plánování a zajištění oprav technologií
prodejen vč. výroby potravin (řeznictví, gastro, pekařství) realizované
externími partnery.

Rozsah servisních
oblastí:

- Systémy pro chlazení a mražení potravin (zdroje chladu, distribuční
nábytek, chladírny a mrazírny, výrobníky ledu)

-  Systémy pro centrální vytápění
(plynové kotelny, výměníkové stanice)

- Plynovod (areálový a objektový)

- ZTI (studená voda, příprava TUV, areálový vodovod)

- Stabilní hasicí zařízení SHZ/GHZ

- Systémy klimatizace a objektového chlazení

- Vzduchotechnika

- Systémy měření a regulace včetně práce se vzdáleným dohledem

Fáze plánování:

Analýza opakovaných poruch, sledování životnosti a opotřebení zařízení,
s tím související plánování periodických oprav a revizí, stanovení odhadu
nákladů na servis. Reportování podkladů pro plánování investic odborným
technikům.

Fáze realizační:

Převzetí zařízení do správy z toho vyplývající kontrola dokladů,
manuálů, skutečného provedení zrealizovaných investic.

Fáze servisní:

Prevence vzniku škod, poškození, odstávek, zajištění servisu pomocí
externích dodavatelů (diagnostika, zjištění stavu, objednání servisního zásahu,
dohled nad prováděnými pracemi, jejich převzetí a vyúčtování). Vyhodnocování
servisních prací, zajištění a řízení odstranění vad a reklamací. Práce s
dálkovým dohledem na denní bázi (optimalizace, diagnostika poruch)

Je
pro nás důležitá doložená alespoň 4letá praxe (včetně referencí). Počítačovou
gramotnost bereme jako samozřejmost, stejně tak jako ochotu cestovat po celé
ČR.

Férová mzda a řada dalších výhod

smlouva na dobu neurčitou

služební automobil

před Vánoci 13. mzda

po 3 letech 25 dní dovolené

stravenky

zaměstnanecké slevy

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen stačí
poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3945164  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.