Technický nákupčí (Praha - Zličín)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 133/5, Praha-Zličín-Třebonice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme divize společnosti Globus ČR, v.o.s. , která pro hypermarkety zajišťuje kompletní servis v oblasti výstavby, facility managementu, expanze a nákupu zařízení a služeb potřebných pro jejich správu a provoz.

Do oddělení technického nákupu hledáme v současné době posilu na pozici nákupčího.

Technický nákupčí v Globusu zajišťuje dodávky materiálu, zařízení a služeb do hypermarketů a administrativního centra na základě plánovaných i aktuálních požadavků. Škála záběru je velmi široká od kancelářského nábytku, přes energie, osvětlení až k manipulační technice nebo třeba přístřešků pro nákupní vozíky.

Neočekáváme, že najdeme hotového nákupčího, který bude mít přehled o všech komoditách, které nakupujeme, ale nákupčího, který neznámou komoditu přijme jako výzvu a statečně se jí zhostí.

Čeká Vás komunikace s interním zákazníkem, vyjednávání s dodavateli, realizace výběrových řízení, ale i řešení reklamací. Součástí toho všeho je také potřebná administrativa smluvního vztahu, a tedy tvorba objednávek a příprava a uzavírání smluv.

V současné době se nám hodí někdo, má zkušenost s nákupem slaboproudých zařízení, jako je CCTV, případně má blízko ke slaboproudým systémům. Není to však podmínkou.

Férová mzda a řada dalších benefitů

- smlouva na dobu neurčitou

- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

- před Vánoci 13. mzda

- po 3 letech 25 dní dovolené

- stravenky za 109,-

- celoroční sleva 10 % na nákupy v Globusu

- příspěvek na penzijní pojištění

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3945999  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.