Vedoucí týmu v restauraci (Opava)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Těšínská 2830/83, Předměstí, Opava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
462 900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte možnost pracovat s tím nejmodernějším vybavením široko daleko.

Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo. V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Vaříme bez náhražek a od základu, dle tradičních receptur a z těch nejlepších surovin, například čerstvé maso odebíráme výhradně z našeho řeznictví a pečivo z naší pekárny. K dispozici máme největší příruční sklad a celý hypermarket.

HODIL BY SE NÁM

Vedoucí týmu do naší restaurace s praxí v provozu kuchyně (alespoň tři roky), který zvládne kontrolu chodu prodejního i výrobního úseku, nebojí se převzít zodpovědnost za kvalitu prodávaných pokrmů, za dodržování HACCP a hygienických nároků.

CO VÁS ČEKÁ

Převezmete zodpovědnost za veškeré objednávky a údržbu strojního zařízení. Budete vést a motivovat svůj tým, spravovat jeho docházku, aktivně vyhledávat možnosti snížení nákladů a zvýšení efektivnosti práce podřízených pracovníků.

Průběžně budete pracovat na zlepšování image restaurace (gril, výdej, sezení). Plánování a implementace nových konceptů je nedílnou součástí. Za nepřítomnosti vedoucího oddělení jej zvládnete plnohodnotně nahradit.

MĚLI BYSTE VĚDĚT ŽE...
Je Nutností praxe v provozu kuchyně (organizace a výdej jídla). Jedná se o nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu s prací o víkendech.

Spolehnout se můžete na…

● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte nás, prosím:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4159658  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 462 900 Kč/měsíc