Obsluha pultového prodeje v řeznictví (České Budějovice)

Globus ČR, v.o.s.

České Vrbné 2327, České Budějovice 2, České Budějovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZKUSÍME TO SPOLU?
Zvážit můžete deset deka šunky a kilo vepřového, či novou práci v Globusu. Nebo obojí! Na pultový prodej v našem řeznictví hledáme zodpovědné posily, které přívětivě obslouží všechny naše zákazníky.

PROČ OBSLUHOVAT PRÁVĚ U NÁS
Zaručujeme vám smlouvu na dobu neurčitou, stabilita a jistota je pro nás na prvním místě. Můžete se na nás spolehnout, jelikož výplata vám přistane na účet vždy 11. den v měsíci. Jako bonus vás mohou potěšit stravenky nebo sleva na nákup. Jsme rodinná firma a dbáme na přátelský přístup, se všemi zaměstnanci jednáme bez rozdílu. Pracujeme v čistém prostředí a s čerstvými surovinami, což vám vaši směnu zpříjemní.

Jestli si zákazník odnese pěkný kus masa a příjemný dojem, záleží i na vámi odvedené práci a komunikaci. Pro pultový prodej uvítáme ty, kteří již mají nějaké zkušenosti, ale rádi zaučíme v oblasti masných výrobků i začátečníky.

Spolehnout se můžete na…
●       Férovou mzdu
●       Smlouvu na dobu neurčitou
●       Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
●       Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
●       Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
●       Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
●       Příplatky za víkendy nad rámec zákona
●       Stravenky v hodnotě 109,- Kč
●       Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
●       Čisté a velké zázemí
●       Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
●       Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete být součástí naší Globus obsluhy? Kontaktujte nás, prosím:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4163387  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 20 500 Kč/měsíc