Odborný prodejce plastových granulátu

GOLDIMAX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smetanova 1912, 737 01 Český Těšín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (24339)

Pracoviště a kontakty

Firma:GOLDIMAX s.r.o., IČ 24203084
Pracoviště:Smetanova 1912/5, 737 01 Český Těšín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 50000 do 70000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PODMÍNKA:
- řidičský průkaz skupiny B, atkivní řidič podmínkou!
-orientace a zkušenosti v oboru podmínkou!
-minimální praxe 10 a více let v oblasti plastových granulátu
-vzdělání SŠ/VŠ
-časová flexibilita

NABÍZÍME:
-firemní automobil i pro soukromé účely
-firemní mobil
-notebook

NÁPLŇ PRÁCE:
-aktivní prodej plastových granulátů obchodním firmám nebo zpracovatelům plastů a výrobcům
-aktivní vyhledávání nových odběratelů v oblasti plastových granulátů

Nástup možný ihned
Tato pozice je na HPP s 3 měsíční zkušební dobou a následně na neurčitou dobu.
V případě zájmu a splnění kritérií o tuto pozici zašlete životopis s průvodním dopisem na níže uvedený e-mail
[email protected]
V případě nesplnění požadavků na tuto pozici nás prosím nekontaktujte!!!

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11349900743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2760279  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50000 - 70000 Kč/měsíc