Montér

GPM Anlagenbau und Industrieanlagen GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
28.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca aj pre pomocnikov v Nemecku! Nemecky TPP! 3 tyždnove turnusy.

Firma GPM Anlagenbau und Industrieanlagen GmbH ponuka slovakom pracu v nemecku.

Stale sa hlada dvojica monterov alebo pomocnikov s vlastnym autom, na zakladanie okien a montaže kovovych fasad.
Firma GPM ponuka od 1500€ do 2000€ Netto, ubytovanie je zadarmo.
Napriek tomu ponuka firma po 50€ na kazdu cestu domov. Samozrejme davame aj zalohy.
Pracuje sa 3 tyždne a 1 tyžden doma!

Kontakt:

V pripade zaujmu sa hlaste na: 0945457043 alebo 004961315533922
Alebo piste E-Mail na: [email protected]
Najdete Nas aj na internete pod: www.gpmbuero.de

Adresa:

Schiessgartenstrasse 7
55116 Mainz
Deutschland

Ludi zhaname cely rok! (vzdy!)

18€ diety + 50€ na kazdu cestu domov a pravidelne zalohy. Samozrejme aj možnost platoveho rastu! 3 tyždnove turnusy!

Ludi potrebujeme stále cely rok! Ciže ak nestihnete datum nastupu 28.10.2019 to nevadi vezmeme vas do prace aj neskor alebo skor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Vážené dámy a páni,

S viac ako štvrťstoročným obchodným zážitkom sme stredne veľkým rodinným podnikom pre služby v oblasti ľudských zdrojov so sídlom v Mainzi a v hlavnom meste Berlíne. Založil ho Peter Glossmann, druhá generácia bola predstavená v roku 2006 spoločne s Jensom Glossmannom.

Naši plánovatelia pochádzajú z odvetví, ktoré zastupujú. So svojimi špeciálnymi vedomosťami poskytujú kvalifikované poradenstvo. Pre požiadavky našich zákazníkov nájdu správnych montérov.

Zameriavame sa na konštrukciu okien a fasád, ako aj na vykurovanie, klimatizáciu a ventilačné zariadenia. Pre tieto oblasti dočasnej práce poskytujeme kompetentný, mobilný a spoľahlivý personál.

Naša viac ako 200 zamestnancov pracuje ako kvalifikovaní špecialisti v Nemecku a ďalších európskych krajinách v oblasti personálneho lízingu. Mnohí z nich pracujú v našej spoločnosti viac ako pätnásť rokov.

Naši zákazníci oceňujú našu spoľahlivosť a vždy radi volajú mená podľa mena.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

55116 Mainz
Nemecko
ID: 3441677  Dátum zverejnenia: 2.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000€