1 500 - 3 000 EUR

Sales Manager

GQsystems, s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupovanie spoločnosti GQsystems na trhu v Českej Republike
- Zodpovednosť za vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
- Starostlivosť a poradenstvo pre súčasných klientov
- Návštevy a udržiavanie vzťahov s klientmi
- Účasť a manažment obchodných stretnutí v teréne, prezentácie produktov a služieb
- Administrácia pracovných úloh v informačnom systéme
- Reporting vedeniu spoločnosti

Informácie o mzde

3000

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Tier1 & OEM spoločnosti v ČR

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Príjemný biznis look a profesionálne vystupovanie
- Vlastná aktívna databáza s kontaktami v automotive v ČR je extrémna výhoda - môže byť aj dôvodom na prehodnotenie ponúkaného platového ohodnotenia
- Skúsenosť s predajom služieb v automotive
- Orientácia v automobilovom priemysle

Firma GQsystems úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Hlavnou činnosťou spoločnosti GQsystems je dodávať firmám v automobilovom priemysle vysokokvalifikovaných odborníkov. Prioritne sa špecializujú na pozície v oblasti Automotive Quality a to najmä na Rezidentných inžinierov kvality a Inžinierov internej a zákazníckej kvality pre OEM. Firma združuje mnohých expertov, ako napríklad APQP Inžinieri, Inžinieri dodávateľskej kvality a rôznych iných. Medzi ďalšie činnosti GQsystems biznisu je dodávanie personálu do Meracích centier a stredísk (CMM) v automobilovom priemysle a poskytovanie kvalitných softvérových riešení.

Spoločnosť GQsystems aktívne pôsobí v zavádzaní inovácií a aplikácií, ktoré pomáhajú ľahšie riadiť a implementovať najnovšie technológie a súčasne zákazníkom poskytovať služby s pridanou hodnotou. Klientmi firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kasalova 27
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zdenek Súkup
Tel.: 0902 401 043
E-mail: poslať životopis
ID: 3751354   Dátum zverejnenia: 30.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3000