Elektronik - junior, Stříbro, lákavé ohodnocení, nový projekt!

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Stříbro, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
září - listopad
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte elektro vzdělání a platnou vyhlášku 50? Chcete se zúčastnit zbrusu nového projektu v nově vznikající firmě ve Stříbře? Pak pro Vás máme skvělou příležitost, kde můžete snadno nastartovat svoji kariéru a kde Vás toho spoustu naučíme. Důležitý je pro nás především nadšený duch a ochota vzdělávat se a pracovat na sobě!

* Společnost CAN-PACK má již třicetiletou tradici ve světě a tento rok otevírá svůj start-up závod ve Stříbře. Využívá nejmodernější technologie a plně automatizovanou výrobu. Jejím produktem jsou plechovky pro přední výrobce nápojů.
* Po školení budete muset být ochotni pracovat v třísměnném nepřetržitém provozu. Stane se tedy, že někdy dostanete směnu i o víkendu, ale budete za to náležitě oceněni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídnout Vám můžeme velmi atraktivní ohodnocení a zajímavý bonusový systém, který nabízí:

* smlouvu na dobu neurčitou
* kvartální bonusové ohodnocení
* prémie za odpracované noční směny (20 %)
* prémie za za odpracované víkendy (25 %)
* 5 týdnů dovolené
* stravenky v hodnotě 80 Kč/den
* příspěvek na dopravu 3 Kč/km
* vánoční bonus
* příspěvek na dovolenou
* firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba plechovek do nápojového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro, elektronika, mechanika, PLC programování, automatizace

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* ukončené SŠ vzdělání nebo výuční list - zaměření elektro
* platnou vyhlášku 50
* ochota pracovat na 3 směny
* pro-aktivita, chuť pracovat na novém projektu, podílet se na rozjezdu nové výroby

Budeme nadšeni, pokud Vás ve škole bavilo PLC programování a chcete se v něm zdokonalit :)

Velkou výhodou bude také angličtina, ale není podmínkou. Určitě dostanete příležitost se v ní zlepšit.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3747952  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 50 000 Kč/měsíc