Strojvedoucí s ubytováním - celá ČR, 40 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nevadí Vám být na cestách a vlastníte licenci STROJVEDOUCÍHO? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat pro stabilní českou společnost s dlouholetou tradicí!

Co má takový strojvedoucí na starosti?
* Provádí řízení a údržbu lokotraktorů na staveništích, při výlukové činnosti, při přepravě montážních vozů, při stěhování na jiné stavby apod.
* Provádí přípravu, provozní ošetření a údržbu hnacího vozila, sledování trati, návěstí a návěstidel při jízdě
* Vypisuje doklady potřebné při práci strojvedoucího

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Lokalita: celá ČR, UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO!
9 dní na cestách a 5 dní doma

Zaměstnanecké výhody, benefity

* ubytování zdarma + svozy na pracoviště
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní a životní připojištění
* Měsíční a roční systém prémií
* Stravné dle zákona
* Úvodní zaškolení a procesní adaptace

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Dodávky a montáže elektrických zařízení všech druhů drah. Vývoj a montáž součástek a konstrukcí trakčního vedení a MHD. Dodávky a montáže elektr.zařízení,rozvodů NN a osvětlení. Projekční, geotetické práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Licence strojvedoucího

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3914770  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc