Operátor/dělník ve farmacii | 30 - 41 000 Kč + benefity!

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Dolní Měcholupy, Praha-Dolní Měcholupy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zaměstnání jako SPECIALIZOVANÝ OPERÁTOR či DĚLNÍK a rád byste pracoval ve stabilní společnosti, která vyvíjí, produkuje i prodává léky? Hledáme nové členy do týmu, kteří se budou podílet přímo na výrobě kapslí a tablet!

Jako dělník/operátor budete mít na starosti:
* obsluhu stroje na výrobu směsí, ze kterých léky vznikají
* práci v klimatizovaném a čistém prostředí
* vedení odborné dokumentace
* úklid a sanitaci pracovního prostředí

Jedná se o práci ve 3-směnném provozu po-pá a nebo v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny vč. nočních krátký/dlouhý týden).

MZDA:
- základní mzda 27 800Kč + 1 000 Kč po zaučení
+ až 2 400 Kč výkonnostní bonus po ZD
+ příplatky za 3 směny v 2 400Kč – 4 200Kč
+ a nebo příplatky za 12ti hodinové směny 6 200Kč - 10 800Kč
+ příplatky dle zákoníku práce
V průměru tedy na výplatní pásce uvidíte 35 500 - 40 000 Kč!

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup do kmenu společnosti
* nadstandardní příspěvky za práci přesčas a o víkendu
* příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
* odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
* týden dovolené navíc
* obědy v závodní jídelně za 30 Kč
* práci v klimatizovaném prostředí
* očkování hrazené zaměstnavatelem
* pro mimopražské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč/měs. po dobu půl roku
* fyzioterapeut a kadeřník v areálu firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní farmaceutická společnost se sídlem v Praze, která vyvíjí, vyrábí a prodává generické produkty.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

farmaceutický průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 4095199  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc