Noční recepční / Front Office Agent night

Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o.

Místo práce
Mariánské Lázně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
2019
Mzdové podmínky (brutto)
960 EUR/měsíc900 EUR + 13ty plat + odmeny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění bezproblémového chodu recepce (check in – check out)
Osobní komunikace s hosty
Administrativní úkony spojené s chodem recepce
Práce v teamu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí mezinárodní společnosti
Atraktivní mzdové ohodnocení, 13tý plat, odměny
Všechno, co budete ke své práci potřebovat Vás naučíme
Bonusový program
Přivítáme Vás do naší Falkensteiner rodiny
Dostanete možnost k vlastnímu rozvoji

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe na obdobné pozici výhodou
Dobrá komunikativní znalost NJ, další jazyky RJ a AJ výhodou
Uživatelská znalost práce na PC
Spolehlivost, flexibilita, pracovní nasazení, zodpovědnost, pozitivní přístup, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

FALKENSTEINER HOTEL GRAND MEDSPA MARIENBAD
Lázně s tradicí a elegancí, které se nachází nadmořské výšce přibližně 600 metrů
2 500 m² wellness komplexu Medical SPA, který se soustředí na lékařské wellness / zdravotní procedury a nabízí bezpočet možností péče o krásu a wellness
Vyhrivany bazen
Procedury, při kterých jsou využívány přírodní a regionální léčebné přípravky a moderní lékařské postupy
Náš vlastní pramen Alexandra
Mezinárodní i česká kuchyně
Rozlehlé veřejné prostory s knihovnou, salónem a barem
6 golfových hřišť v bezprostředním okolí
ID: 3354294  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 EUR/měsíc900 EUR + 13ty plat + odmeny