Technicko-administrativní pracovník

Granit Parts k.s.

Místo práce
Velké Meziříčí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá společnost Granit Parts k.s. se zastoupením ve Velkém Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na novou pozici technicko-administrativního pracovníka.

Baví vás německý jazyk a chcete ho využívat na denní bází?
Není Vám cizí zemědělská technika a zároveň máte rádi kancelářskou práci?
Hledáte velkou nadnárodní firmu s rodinným zázemím?

Pokud jste si odpověděli 3x "ano", pak hledáme možná právě Vás!

- Budete zpracovávat podklady s náhradními díly pro jednotlivé zemědělské stroje (Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Deutz-Fahr atd.)
- Budete vyhledávat a zpracovávat díly v online katalozích a softwarech
- Budete se podílet na mezinárodních projektech pro jednotlivé pobočky firmy Granit parts.
- Občas se můžete spolupodílet na tvorbě nových položek na našem webshopu nebo v tištěném katalogu.
- Budete komunikovat s kolegy v Německu spoluvytvářet nové projekty pro různé trhy (sezonní akce, podklady pro letáky a prospekty)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Na této pozici je od Vás očekávána velmi dobrá znalost německého jazyka (slovem i písmem)
- Pokud máte alespoň základní znalost anglického jazyka, není to na škodu
- Minimální ukončené vzdělání SŠ
- Měli byste mít prokazatelnou znalost z oblasti zemědělské techniky, pokud ne, tak alespoň z obdobného odvětví (strojírenství apod.) Stačí mít základ a všeobecný přehled, zbytek Vás už naučíme.
- Očekáváme od Vás prokazatelné znalosti MS Office, především potom s Microsoft Excel, který budete využívat poměrně často

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stresově nenáročnou práci na hlavní pracovní poměr
- Dobré platové ohodnocení
- Notebook a služební telefon
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné prostředí v nových prostorách na okraji Velkého Meziříčí
- Po dlouhodobější spolupráci možnost i zkráceného úvazku
- Žádné "píchačky"
- Stabilní zázemí v rostoucí německé společnosti
- Možný nástup ihned nebo dle dohody

Informace o náboru

Pokud Vás zaujala pracovní nabídka u jednoho z největších evropských lídrů v prodeji náhradních dílů zemědělské techniky, neváhejte nás kontaktovat a zastavte se za námi. Budeme se těšit na Váš zájem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jako specialista na náhradní díly všech značek spolupracujeme s více než 35 000 prodejci napříč Evropou.
ID: 3939231  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc