Specialista/ka výroby elektrotechniky

Green Center s.r.o.

Místo práce
Mladoboleslavská 1121, Praha 19, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsícČtvrtletní a roční bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• testování a oživování vyrobených elektronik
• příležitostná bezpečná manuální práce s páječkou a drobným nářadím (výroba menších výrobků)
• vedení skladové evidence elektronik
• uživatelská práce na PC
• komunikace a spolupráce s dalšími odděleními firmy
• práce v menším týmu a příjemném prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pozice vhodná pro ženy i muže
• příspěvek na stravování
• čtvrtletní a roční bonusy
• příspěvek na penzijní připojištění
• zvýhodněný vstup do sportovního centra, hned vedle kanceláře
• výuka cizích jazyků a další vzdělávání v oboru
• odborný růst v perspektivní a úspěšné české společnosti
• firemní akce
• seriózní jednání a vstřícnost
• možnost okamžitého nástupu

Informace o náboru

2 výběrová kola

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

E-mail - Pokročilý
Práce s počítačem - Pokročilý
Technické myšlení - Základy
Čtení výkresů - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zručnost, preciznost
• základní uživatelské dovednosti při práci s PC
• chuť uplatnit vlastní myšlenky
• spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
• pasivní znalost anglického jazyka
• kvalifikace nebo zájem o elektrotechniku výhodou
• dlouhodobá spolupráce
• trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GREEN Center je největším českým výrobcem a dodavatelem automatických parkovacích systémů. Již od roku 1992 nabízíme komplexní řešení v oblasti závorových parkovacích systémů. Více než 20 let se věnujeme vývoji a výrobě parkovacích systémů, které se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí, dlouhou životností, cenovou dostupností a unikátním designem. Vlastní výrobní a vývojová základna nám umožňuje nejen kontinuální zlepšování a zdokonalování našich produktů, ale jsme také schopni flexibilně reagovat na veškeré speciální zákaznické požadavky.
ID: 4143462  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc