Pracuj podle svých možností, pomoz životnímu prostředí. (Promotér)

Greenpeace Česká republika

Prvního Pluku 12, 18600 Praha 8, Praha, Praha - východ, Okres Hradec Králové, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Pardubice, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš si přivydělat při studiu na VŠ? Hledáš brigádu? Nebaví Tě stereotypní brigády? Máš chuť stát se součástí největší mezinárodní ekologické organizace? Chceš férovou odměnu? Podívej se na http://prace.greenpeace.cz/ a zjisti, zda hledáš právě nás!

Greenpeace již 40 let účinně chrání naši planetu. Jako frontliner budeš v ulicích vybraného města oslovovat veřejnost a informovat ji o naší činnosti s cílem získat nové příznivce Greenpeace. Příznivci jsou lidé, kteří nás pravidelně finančně podporují, čímž nám umožňují vést kampaně za záchranu deštných pralesů, oceánů, za ochranu klimatu či za budoucnost bez toxických látek a geneticky modifikovaných organismů. Zapoj se i Ty! Tajné heslo pro pohovor - DETOX.

Zvládneš získat jednoho příznivce za tři odpracované hodiny? Pak dostaneš hodinovou mzdu 110Kč/hod. Pokud si věříš na víc, tvá hodinová mzda může být až 160 Kč/hod. Neboj se a získej dobře placenou brigádu, která má smysl.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáš:
• hodinovou mzdu od 110 Kč/hod
• práci v týmu bezva lidí
• pracovní dobu od pondělí do pátku 10-17.00 (min 4*3h) možnost práce i o víkendu
• školení a další možnost rozvíjení komunikačních dovedností
• výplatu každé dva týdny
• možnost pracovat i v dalších městech

Informace o náboru

Chceš u nás pracovat? Vyplň přihlášku na http://prace.greenpeace.cz/apply-now/send-application/

Těšíme se na osobní setkání

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebuješ:
• zájem o dlouhodobou spolupráci
• dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• charisma, nápady a dobrou náladu
• chuť rozvíjet své schopnosti
• nadšení a široký úsměv :)
• věk nad 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní ekologická organizace.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1250502  Dátum zverejnenia: 3.5.2012