Mäsiar / řezník na oddelenie kutrovanie

Greisinger GmbH

Miesto práce
Klamer Straße 10, Münzbach, Rakúsko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacKaždoročně vyplatený13. a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠE ÚLOHY / VAŠE ÚKOLY:
- Činnosti v oblasti spracovania mäsa
- Práca na kutroch
- príprava zmesí na výrobu párkou
- váženie syrového materiálu a zadávanie do systému
- Vizuálná kontrola
- Dodržiavanie technologických postupov v súlade s pokynmi QM (oddelenia kvality)
- Monitorovanie výrobných strojov a zariadení

VÁŠ PROFIL:
- Ukončené vzdelanie v odbore mäsiar / řezník (výučný list)
- Skúsenosti v oblasti kutrovanie výhodou
- Základná znalosť nemčiny výhodou
- Základná znalosť obsluhy počítačov výhodou
- Dôraz na presnosť
- Odolnosť, flexibilita
- Schopnosť samostatne pracovať
- Ochota pracovať aj nadčas

PRACOVNÁ DOBA / PRACOVNÍ DOBA:
- Plný úväzok (40 hodín / týždeň) v 1 - zmennej prevádzke

PONÚKAME:
- Rôznorodé úlohy
- Veľa príležitostí k ďalšiemu rozvoju
- Príjemná pracovná atmosféra vo skvelom tíme
- Chutné a lacné stravovanie vo firemnej jedálni
- Možnosť zaistenia lacného ubytovanie v blízkosti firmy
- Každoročné príspevky na dovolenku a Vianoce (13. a 14. plat)
- Každodenná prítomnosť rodilého mluvčího (CZ, SK) pre vybavenie pracovných i osobných záležitostí

Na tejto pozícii ponúkame hodinový plat od 12,93 € hrubého. Konečná mzda závisí na kvalifikáciu a pracovné skúsenosti uchádzača a bude dohodnutá pri osobnom pohovore.

- rakouská smlouva (žádná agentura)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

MÄSIAR / ŘEZNÍK

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Firma Greisinger so sídlom v Münzbachu u Pergu (Horné Rakúsko) je jednou z popredných firiem na spracovanie mäsa v Rakúsku, dodávajúce tovar zákazníkom vo viac ako 50 krajinách sveta.

Na našej webovej stránke môžete vyplniť prihlášku: https://www.greisinger.com/sk/vyrobny-formular-ziadosti/

Na naší webové stránce můžete vyplnit přihlášku: https://www.greisinger.com/cs/formular-zadosti-o-vyrobu/
ID: 4020336  Dátum zverejnenia: 7.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac