Specialista - materiálový inženýr, inženýr polymerů

GS Caltex Czech s. r. o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud chcete své dosavadní zkušenosti uplatnit v úplně novém výrobním závodě pro automobilový průmysl, zašlete nám Váš životopis.

Náplní Vaší práce bude návrh, vývoj a zavádění nových specifikací polymerů. Zavádění výrobních postupů u nových polymerů, spolupráce na přípravě výrobní a kontrolní dokumentace, spolupráce s výrobou a kvalitou.

Pracoviště Frýdek-Místek od záři/října 2012 místo pracoviště Karviná

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:

• Příležitost být u zrodu nového závodu
• Profesní rozvoj a kariérní růst
• Možnost služebních cest do zahraničí
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do dvou týdnu, dali jsme přednost jiným kandidátům.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

chemie se zaměřením na polymery či materiálové inženýrství výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na kandidáty jsou kladeny tyto požadavky:

• VŠ technická
• Praxe 3 roky na obdobné pozici
• Komunikativní znalost angličtiny
• Flexibilita a ochota vycestovat na zaškolení do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spolecnost GS Caltex Czech, s.r.o. muzete najit v obchodnim registru firem pod IC 24124818. Vzhledem k tomu, ze se jedna stale o velmi mladou pobocku korejske firmy GS Calex, zaregistrovanou teprve pocatkem cervna lonskeho roku, nedisponujeme bohuzel zatim vlastnimi ceskymi webovymi strankami. Mela-li bych Vam spolecnost ve skratce predstavit, jedna se o prvni evropskou pobocku predni korejske rafinerske a petrochemicke spolecnosti. V březnu tohoto roku zaciname s vystavbou zavodu na vyrobu polypropylenovych smesi a LFT termoplastu (jedna se tedy o vyrobu plastovych hmot), ktere maji siroke pouziti nejen v automobilovem prumyslu (palubni desky, narazniky, stredove konzoly atd.), ale tez pri vyrobe spotrebniho zbozi, jako jsou lednicky ci pracky. Mezi nase nejvyznacnejsi zakaznihy patri firmy jako LG, Samsung, Hyundai-Kia, GM a mnoho a mnoho dalsich. V Asijsko-Pacificke oblasti je nase firma opravdu leaderem na svem trhu a pevne doufame, ze se nam podobnych vysledku podari dosahnout i v Evrope. Mate-li zajem dovedet se o nasi spolecnosti vice, mohu Vas odkazat na oficialni stranky www.gscaltex.com.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1279089  Dátum zverejnenia: 19.6.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21000 - 28000 Kč/měsíc