Reagujte bez životopisu

Záhradník / Greenkeeper golfového ihriska

GSPORTCLUB, s .r.o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
August, September
950 - 1 600 EUR/mesiacMožnosť pracovať na TPP alebo živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mestské golfové športovisko neďaleko Záhorskej Bystrice príjme do tímu kolegu, ktorý bude pomáhať so starostlivosťou o trávniky a zeleň. Požadujeme dôkladný prístup k práci so zmyslom pre detail, ponúkame možnosť platového rastu a voľnosť v nastavení systému práce.

Nový kolega by mal poznať základné pravidlá zakladania trávnikov, mal by vedieť používať bežné hnojivá a nemal by sa báť pohybu v exteriéri. Pozitívny vzťah k športu je vítaný ale nie podmienkou. Pracovitosť, samostatnosť a estetické cítenie je tiež želané.

Kolegu budeme potrebovať najmä:
- pri kosení trávnikov
- vysádzaní a kvalitatívnom zlepšovaní existujúcich trávnikov
- výsadbe zelene
- voľbe hnojív
- obsluhe samochodných kosačiek
- asistencií pri dizajnovaní nových "živých" športových plôch

Uvoľnená a pohodová atmosféra na ihrisku
Práca v príjemnom prostredí a blízko hl. mesta
Možnosť vytvoriť si vlastný systém a plány práce
Určitá možnosť prispôsobenia pracovného času
Preplácanie vzdelávania
Preplácanie PHM, resp. možnosť služobného vozidla

Vašu žiadosť spolu so životopisom prosíme zaslať na adresu [email protected].

Dôležitá je pre nás chuť pracovať a nesnažiť sa v práci skryť. Zaškolenie záujemcom poskytneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť GSPORTCLUB, s .r.o. je prevádzkovateľom 9-jamkového golfového ihriska Carpatia v Záhorskej Bystrici s oprávením organizovať HCP turnaje.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3441948  Dátum zverejnenia: 8.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac