Manažer stravovacího provozu

GTH Catering a.s.

Místo práce
Švédské valy 1227/2, Brno-Černovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš třísměnný provoz firemního stravování v Brně-Černovicích, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: Manažer/ka stravovacího provozu.
Náplň práce:
- řízení náročného stravovacího provozu
- naplňování hodnot společnosti a hospodárného nakládání se svěřenými prostředky
- řešení personálních záležitosti na provoze
- provádění kontrolní činnosti na svěřeném provoze – pokladní hotovost, stav -zásob, hygiena na provoze, estetičnost vydávaných pokrmů a prodávaného zboží, výrobků vlastní výroby
- objednávání, přebírání, naskladňování a oceňování potravin a zboží
- kontrola jídelníčků
- kontrola a odvody tržeb
udrž- ování pravidelného kontaktu s klientem
- řešení podnětů nebo stížností klientů a strávníků
- měsíční zpracování podkladů k uzávěrce

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- prokazatelnou praxi v řízení gastronomického provozu, ideálně v oblasti závodního stravování
- organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- flexibilitu, samostatnost a všestrannost v rámci gastro profesí

Nabízíme:
- HPP, volné víkendy
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity: zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif
- volné víkendy
- zázemí stabilní, renomované, ryze české společnosti
- nástup možný dohodou

Pro více informací volejte tel.: 730 851 395.

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce u stabilního zaměstnavatele, transparentní odměňování, jistota pravidelné mzdy,

Informace o náboru

- naplňování hodnot společnosti a hospodárného --- nakládání se svěřenými prostředky
- provádění kontrolní činnosti na svěřeném provoze – pokladní hotovost, stav zásob, hygiena na provoze, estetičnost vydávaných pokrmů a prodávaného zboží, výrobků vlastní výroby
- udržování pravidelného kontaktu s klientem

Požadujeme:
- prokazatelnou praxi v řízení gastronomického provozu, ideálně v oblasti závodního stravování, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
flexibilitu, samostatnost a všestrannost v rámci gastro profesí

Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity: zvýhodněné stravování, - příspěvek na penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Ostatní znalosti

MS Office - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie, závodní stravování, řízení zaměstnanců

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manažerské dovednosti
znalost gastro oboru
pracovitost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina GTH multicatering vznikla v roce 2010 spojením a předchozí akvizicí společností GTH catering a.s., zabývající se stravováním zejména v průmyslových podnicích a administrativě, GTH zařízení školního stravování s.r.o., působící v oblasti školního stravování, a společnosti MULTI-Catering s.r.o., poskytující služby zejména v segmentu zdravotnictví, průmyslu a v Armádě ČR, současnými vlastníky/akcionáři působícími v pozicích výkonného managementu společností. Akvizice od původních zakladatelů těchto společností proběhla za participace finančního partnera, investičního fondu Genobium Limited.

Historie jednotlivých společností, členů skupiny, se datuje do období 1996-1999 a svou velikostí, celorepublikovým pokrytím a rozsahem služeb se společnost řadí mezi největší poskytovatele služeb v oblasti firemního stravování v ČR.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3928156  Dátum zverejnenia: 23.6.2020