Technik & projektový manažer, který chce pomoci rozvíjet svět baterií

GWL a.s.

Místo práce
Průmyslová 1472/11, Praha 15-Hostivař, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícbonusový program - za víc snahy víc peněz, možnost kariérního postupu na navazující řídící pozici s předpokládaným platovým rozpětím 50.000 - 65.000 Kč;

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S čím potřebujeme pomoci?
● Návrh a realizace technického řešení projektů využívajících bateriové či solární
technologie (ESS, BESS, EV). Jak to děláme ti ukážeme a časem se to naučíš.
● Úprava, tvorba a návrh blokových (či dokonce elektrických) schémat zapojení pro
zadané projekty či nové produkty. Kreslit v ProfiCADu se rychle naučíš.
● Příprava, stanovení postupu a samotné testování produktů či projektů, realizace shrnutí
výsledků z testování. Postupy máme!
● Vývojové a testovací činnosti při hledání nových produktů a řešení, uvádění nových
produktů na trh, spolupráce s Product Managerem a dalšími kolegy.
● Spoluúčast při technicky orientovaných jednáních s klienty, aktivní spolupráce s
partnery a klienty při vývoji technických řešení.
● Tvorba a příprava technických textů pro finální dokumentaci k produktům (Manuál,
Datasheet).
● Aktivní spoluúčast na technickém vývoji společnosti GWL, například na interních
technických poradách.
● Převzetí odpovědnosti za dokončení a realizaci svěřených projektů a úkolů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Neformální prostředí a žádný škrobený dress code;
● kanceláře typu malého open space (cca 5-8 osob), kde si všichni navzájem rádi
poradíme, přesto se nemusíš bát hluku a zmatku;
● home office v případě potřeby;
● spoustu benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, flexi pass, stravenkový paušál,
příspěvek na penzijko atd.;
● naučíš se spousty nových věcí u „Hi-Tech“ společnosti;
● nástup nejdéle 1. června 2021, ale rádi se individuálně domluvíme na případné dřívější
spolupráci, teoreticky i ihned;

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

VŠ technického zaměření nebo SŠ s odpovídající znalostí a praxí

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-výborná znalost práce na PC (MS Office, CAD varianty, Windows);
-znalost a schopnost tvorby elektrických schémat;
schopnost tvorby a přípravy analytických tabulek a grafů;
-schopnost plně samostatné činnosti, ale i spolupráce v týmu;
-organizační schopnosti (převzetí projektu, jeho řešení a řízení spolupráce s kolegy);
-předchozí zkušenosti a/nebo osobní zájem o technologii Solar/Battery/Energy Storage;
-základní orientace v elektrotechnických součástkách;
-znalosti a/nebo předchozí zkušenost s DC i AC systémy (nízké napětí);
-schopnost a zkušenost s řízením malého týmu velkou výhodou (tento požadavek bude uplatněn až po cca 2 letech výkonu práce na této pozici).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší evropský dovozce lithiových baterií. Spolupracujeme s prověřenými a stabilními výrobci baterií, jejich produkty dovážíme do EU a zde je uvádíme na trh. Pro naše zákazníky jsme garantem záruky, kvality a důvěry v produkt. Zároveň ale i technickým inovátorem, který přináší nové technologie a produkty. To je unikátní kombinace, kterou chce firma nadále zachovat a rozvíjet.
ID: 4034326  Dátum zverejnenia: 16.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc