Odborný poradce v obchodu s realitami

H.R.OMADA spol. s r.o.

Miesto práce
Moravskosliezsky kraj, Okres Přerov, Okres Vsetín, Okres Zlín
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás obchodování?
Láká Vás obchod s realitami a chtěli byste v něm zúročit své schopnosti, aniž byste museli měsíčně platit za franšízu?
Jste solidní partner?
Pak tu máme příležitost a výzvu právě pro Vás. Vstupte do světa, kde se práce stává vítaným životním stylem i zábavou.
Vaše budoucí kompetence:
- kontakt a komunikace s klienty
- zajištění komplexního poradenství v oblasti prodeje, koupě, výstavby, rekonstrukcí i financování nemovitostí.

Zamestnanecké výhody, benefity

- technická, právní a administrativní podpora ze strany kanceláře
- příjemné motivující ohodnocení + možnost výkonnostního provizního růstu
- vstřícné vedení + prověřené funkční know-how
- zaškolení a podpora do začátku
- průběžné vzdělávání v režii společnosti
- možnost osobního růstu
- pohodový kolektiv
- etický a čestný přístup
- možnost zajistit ubytování

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Naším partnerem je zavedená, přirozeně se rozšiřující, regionální stavební a realitní společnost.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodnická praxe , v realitách výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikativní osobnost se silnou vnitřní motivací
- pracovitost a ochota učit se
- solidnost
- spolehlivost
- loajalita
- sebedisciplína
- kreativita a pro-aktivita
- vlastní automobil
- živnostenský list

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

H.R.omada, bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Košíc, Osla, Prahy alebo Bukurešti, v prvom rade pomáha svojich partnerom dosahovať lepšie výsledky.

Naučíme Vás a Vašich ľudí byť správnymi lídrami a viesť svojich ľudí tak, aby Vás chceli nasledovať.

Už mnohým firmám sme pomohli zlepšiť obchodné výsledky, od profitability, cez akvizície nových zákazníkov až po efektívnejšiu prácu samotných obchodníkov. Profit is the name of the game:)

Ako veľmi dôležité pre úspešné fungovanie spoločnosti považujeme i schopnosť ľudí správne komunikovať, mať dobre nastavený "vnútorný kompas", vedieť zvládať stres, či byť inšpiráciou pre druhých. Aj v týchto oblastiach Vám vieme pomôcť.

V neposlednom rade, už viac ako 10 rokov sa venujeme aj vyhľadávania a výberu nových ľudí do firiem.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1287029  Dátum zverejnenia: 2.7.2012