Opatrovateľ/ka - pečovatel/ka seniorov v domácnostiach (Nemecko)

Hausengel International Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Sami rozhodnete koľko chcete zarobiť, minimálne však 2100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hausengel je spoločnosť rodinného typu, ktorá od roku 2005 nášmu spokojnému opatrovateľskému personálu sprostredkováva vyberané a preverené zákazky. Naše dlhoročné skúsenosti nám ukazujú, že úspešní môžeme byť iba vtedy, ak pracujeme srdcom. Preto sa naše poradkyne (koordinátorky) denne snažia, aby sa Vám dostávalo zaslúženého ocenenia, istoty, partnerstva a predovšetkým podpory, ktorú si zaslúžite. Staňte sa súčasťou našej Hausengel rodiny a cíťte, že je o Vás neustále postarané!

• Vaša odmena je voľne zjednateľná
• Legálnosť, partnerstvo a transparentné podmienky
• Všetky zmluvy a podklady v slovenčine
• Nemecká zmluva a nemecké poistenie
• Široký výber starostlivo preverených zákaziek
• Príspevok na jazykový kurz vo výške 75€ (jazykovú školu si môžete zvoliť sami)
• Podpora zo strany slovenského osobného poradcu (koordinátora) vo všetkých záležitostiach, v núdzových prípadoch samozrejme 24 hodín denne a 365 dní v roku
• Prevezmeme za Vás kompletnú administratívu
• Žiadne sprostredkovateľské provízie
• Preplatenie cestovných nákladov
• Mimoriadne odmeny za Vianoce a Veľkú noc
• Vernostný program „Rundum Versorgt“ (neustále postarané) s atraktívnymi cenami

Hausengel je pre Vás partnerom, ak
• chcete pracovať v Nemecku
• máte dostatočne dobré znalosti nemčiny alebo sa v nej chcete zlepšiť
• máte veľké srdce a pochopenie pre starších ľudí a ľudí odkázaných na opateru
• chcete cítiť, že je o vás neustále postarané

Teší sa na Vás Hausengel Team!

Vaše životopisy zasielajte na [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónne čísla
Slovenská republika +421 2 209 60 066
Česká republika +420 246 032 020

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz a aktívny šofér je výhodou, nie však podmienkou.

Spoločnosť Hausengel je dlhoročnou stabilnou a expandujúcou nemeckou firmou, ktorá podľa princípu „kompletného zaopatrenia“ už od roku 2005 pre Nemecko zabezpečuje „24-hodinovú starostlivosť“ poskytovanú v domácnosti opatrovateľkami z východnej Európy.
V Hausengel Akadémii, vlastná školiaca organizácia, sa vzdelávajú všetky opatrovateľky našej spoločnosti. Akadémia je certifikovaná podľa smerníc AZAV Spolkovej agentúry práce. Hausengel je zakladajúcim členom Zväzu pre domácu opateru a starostlivosť (VHBP e.V.), ktorý sa zasadzuje za jednotné kvalitatívne štandardy v domácej starostlivosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3156660  Dátum zverejnenia: 24.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Sami rozhodnete koľko chcete zarobiť, minimálne však 2100 €