Zástupce managera prodejny (šperky)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou, ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 CZK + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za stínování managera prodejny v době jeho nepřítomnosti, merchandising, podílení se na vedení týmu 5-6 lidí, motivování týmu, školení zaměstnanců, případně objednávky zboží. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy, hodnotné dárky v soutěžích a možnost si individuálně naplánovat směny.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Aktuálně nabízíme jedinečnou příležitost pro Vaši kariéru!!!

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná americká společnost s dámskými doplňky, šperky a módou, která působí zejména v USA ale i v Evropě. Se svými více než 90 milióny zákaznic se řadí mezi největší prodejce šperků, bižutérie a doplňků na světe.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít minimálně 1-2 roky praxe na obdobné pozici z oblasti prodeje, či jako shop assistentka (asistent prodeje). Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní a umět profesionálně vystupovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3480534  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 CZK + bonusy