Junior Consultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
09.09.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás život ve virtuálním světě a svět IT celkově, angličtina je váš koníček a bydlíte v Plzni a okolí? Přidejte se k nám …

Do naší pobočky Plzni hledáme novou posilu, která se nebojí přijmout výzvu a chce nahlédnout do jednoho z nejlukrativnějších a nejrychleji se rozrůstajících trhů současnosti - IT.

Co bude vaší náplní práce?
Vaším cílem je komunikovat s klienty, získávat nové IT projekty, rozšiřovat databázi klientů a připravit kandidáty na pohovor a provést je celým výběrovým procesem. Součástí práce je intenzivní využívání sociálních sítí a telefonický a osobní kontakt s klienty a kandidáty.

V práci se hlavně naučíte:
• zhodnotit priority – zlepšíte si time management, efektivitu práce a samostatnost, kde si sami rozvrhnete, na čem budete pracovat
• komunikovat s lidmi – naučíme vás, jak s lidmi mluvit, na co dávat pozor a hlavně jak řešit konkrétní situace
• obchod – zjistíte, jak správně a asertivně argumentovat, jakým způsobem se ptát a na co si dávat pozor
• business development – vyzkoušíte si, jak vyhodnotit náročné situace, skrz prodej se dostat na schůzku a tam jak efektivně vyjednávat tak, aby to přineslo výsledky.

To vše po stránce nejen teoretické díky našemu Hays Learning Management System, ale také praktické skrz oboustranné stínování, postupný onboarding, týdenní a měsíční plánování postupně až do vašeho kompletního zaškolení.

Požadavky na Vás:
Úspěšný kandidát potřebuje výborný ústní i písemný projev v českém a anglickém jazyce, schopnost vynalézavě vyhledávat různé informace a dobrou orientaci v Excelu a řadě administrativních úkolů. Rozhodně se vám budou hodit dobré přesvědčovací a improvizační schopnosti, včetně míry kreativity, zvláště v okamžicích, kdy selžou všechny osvědčené způsoby.

Absolventi vysokých škol jsou vítaní!!!

V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš anglický životopis Petře Pokorné prostřednictvím odpovědního formuláře.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co my nabídneme Tobě:

Pokud uspěješ, nabídneme Ti práci pro společnost patřící ve svém oboru k evropské i domácí špičce. Fixní plat a velmi motivující bonusovou složku, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat s technologiemi udávajícími trend v odvětví, získat zkušenosti v recruitmentu, přátelský a optimisticky naladěný tým a moderní pracoviště v centru Prahy blízko Václavského náměstí. Jazykové kurzy a jiná školení jsou samozřejmostí a navíc služební telefon i k osobním účelům.

V případě, že bys chtěl být součástí naší Hays Family a zároveň splňuješ uvedené požadavky, zašli nám svůj anglický a český životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Objevujte s námi nové možnosti!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením v 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Poskytujeme služby specializovaného recruitmentu pro klienty z mnoha odvětví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Personálně poradenská mezinárodní společnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3484991  Dátum zverejnenia: 4.9.2018