Junior Account Manager

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete odstartovat vaši kariéru v jedničce na trhu? Rádi byste byli u zrodu něčeho nového? Nemáte žádné zkušenosti a rádi byste se něco naučili? Pokud ano, tak hledáme právě VÁS!

Do našeho týmu IT Contracting hledáme nové posily, kteří se nebojí přijmout výzvu a aktivně přispívat do rozvoje týmu. Nebojte, vše o IT vás naučíme a získáte tím možnost nahlédnout do jednoho z nejlukrativnějších a nejrychleji se rozrůstajících trhů současnosti – IT.

Co u nás budete dělat
Vaším cílem je komunikovat s klienty a získávat tak IT projekty, rozšiřovat databázi klientů a doprovodit kandidáta na pohovor a být zodpovědný za řízení celého procesu. Součástí práce budou také cold calls – nabízení naší služby klientům, kteří s námi nikdy nekomunikovali a které si Vy vyberete jako potenciální klienty.

U nás se hlavně naučíte:
• zhodnotit své priority – zlepšíte si time management, efektivitu práce a samostatnost, kde si sami rozvrhnete, na čem budete pracovat
• komunikovat s lidmi – naučíme vás, jak s lidmi mluvit, jak vyjednávat a hlavně jak řešit konkrétní situace
• obchodovat – zjistíte, jak správně a asertivně argumentovat, jakým způsobem se ptát a na co si dávat pozor
• praktiky business developmentu – vyzkoušíte si, jak vyhodnotit náročné situace, skrz prodej se dostat na schůzku a jak na ní efektivně vyjednávat tak, aby to přineslo očekávané výsledky
To vše se naučíte nejen po stránce teoretické díky našemu Hays Learning Management System, ale také skrz praktické oboustranné stínování, postupný onboarding, týdenní a měsíční plánování postupně až do vašeho kompletního zaškolení.

Za svou práci Vám dáme:
- k fixnímu platu ještě variabilní bonusová složka a další týdenní a měsíční finanční výhody
- zázemí silné a mezinárodní společnosti a přátelský tým
- perspektivní kariérní postupu
- 5 týdnů dovolené a 3 dny sick day,
- Příspěvek na penzijní a životní připojištění, cestu do práce a stravenky
- pro zdravé tělo i mysl jsme připravili multisport kartu a jazykové kurzy

Požadavky na Vás:
Potřebujeme od Vás komunikativní angličtinu na úrovni alespoň B1, mít pozitivní a proaktivní přístup a hlavně nebát se přijmout výzvu!

Pokud máte zájem být součástí rychle rozvíjejícího se týmu, kde můžete vyniknout, neváhejte a pošlete mi své aktuální CV.
Znáte někoho, s kým se vám dobře pracuje a kdo by také odpovídal popisu? Neváhejte a doporučte jej také, momentálně hledáme dva kolegy!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Hays patří mezi světové vedoucí společnosti v oboru lidských zdrojů a získávání specialistů. Po celém světě máme více než 10 000 odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3486146  Dátum zverejnenia: 6.9.2018