Obchodní zástupce Z + Stř. Slovensko

Hays Czech Republic, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 1200 + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici bude Vaším primárním úkolem zajišťovat péči o zákazníky v regionu, ale také získávat příležitosti nové. Vaší povinností bude péče o partnery a zákazníky, z řad B2B i primárně výrobních společností, zajišťovat prezentaci společnosti a poskytovat odborné poradenství zákazníkům, včetně návrhů technických řešení. Jedná se o projektový prodej kompletního portfolia společnosti. Sledování aktuální situace na trhu a predikce budoucího vývoje jsou také nedílnou součástí práce. Budete fungovat především v terénu, přičemž vaším regionem střední a západní Slovensko. Po zbytek času budete působit 1 – 2 dny v kanceláři Bratislavě a na Home officu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v úspěšné společnosti, kde je možné se realizovat a profesně i osobnostně se rozvíjet. Společnost nabízí zajímavé finanční ohodnocení a bonusy, automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook. Společnost nabízí možnost práce na Home office, 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu.

Informace o náboru

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV.
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.
Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vaším novým zaměstnavatelem bude česká společnost, zabývající se prodejem kompresorových stanic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít předchozí zkušenosti na obchodní pozici, či technickké zázemí a potenciál stát se obchodníkem. Důležitý je také ŘP skupiny B, samostatnost a ochota cestovat a flexibilita. Podstatná je také otevřenost novým nápadům a schopnost si svou věc prosadit. Vhodný kandidát by měl být komunikativní, dynamický, proaktivní, reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat. Anglický jazyk na středněpokročilé úrovni je pro tuto pozici nezbytný.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3527674  Dátum zverejnenia: 30.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 + bonusy