External Sales Manager pro region Morava

Hays Czech Republic, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici External Sales Managera budete mít odpovědnost za moravský region. Vaší hlavní náplní práce bude starat se o stávající partnery v daném regionu, aktivně vyhledávat nové partnery a společnosti, kterým budete nabízet produkt. S pozicí je spjatá i administrativní činnost a připravování kalkulace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce formou Home Office, zajímavé platové ohodnocení a bonusová složka, služební vůz i k soukromému využití, mobilní telefon, IT vybavení, 25 dnů dovolené, stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Mezinárodní společnost působících ve 24 zemích po celém světě, která se specializuje na operativní pronájem infromačních a komunikačních technologií hledá k sobě do týmu posilu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- schopnost samostatné práce
- obchodní duch
- přijemné vystupování, komunikativnost
- spolehlivost, přesnost, analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3802449  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 - 55 000 Kč/měsíc